АДАПТОВАНІ ВІЙНОЮ

original (1)

 

 

 

 

 

 

 

 

У мирний час дітям намагаються показати переважно позитивні сторони життя, лише вибірково відкриваючи завісу об’єктивної реальності. Але наші «східні» діти вже побачили життя без прикрас. У всій його жорстокості і безглуздості. В екстремальних умовах адаптація відбувається дуже швидко – у прагненні вижити людина вбирає нові правила так глибоко, що їх дотримання прирівнюється до рефлексів. А тому шлях назад, до нормального життя – це шлях через себе самого.

Коли найстрашніші казки затьмарила жорстока реальність маленькій людині стає вкрай важко позбутися цього нав’язливого досвіду. Важко довіритися спокою, адже зовсім нещодавно, буквально вчора, рідний дім перетворився на пастку, на клітку, що здригається від артилерійських ударів. Ці діти бачили надбагато – біль, страх, голод, зрада, смерть. Ми не можемо повернути час назад, проте в наших силах заповнити душу кожного маленького українця добром і любов’ю, подарувавши йому впевненість і радість.

Нам би дуже хотілося, аби ті, в чиїх силах зупинити це жорстоке безумство в нашій країні, хоча б просто подивилися в очі дітей із зон бойових дій. А ми зі свого боку
живемо і діємо так, щоб нам не доводилося відводити очі. Ми віримо у відродження України як сильної, міцної і процвітаючої країни. Ми стаємо поруч з кожною дитиною і пліч-о-пліч прокладаємо шлях до нового життя. І це більше, ніж просто допомога одній дитині, це порятунок нашого майбутнього, оскільки ці діти – молоде покоління нашої країни, яке через 10-20 років стане рушійною силою України. Ми бажаємо світлого майбутнього своїй країни та її дітям.

За підтримки ЮНІСЕФ і Червоного хреста ми реалізуємо ряд програм, націлених на реадаптацию і ресоціалізацію дітей, чиї сім’ї були змушені покинути охоплені війною домівки. Позбавлені справжнього, заблукалі в минулому, невпевнені в майбутньому батьки маленьких переселенців націлені у першу чергу на виживання, на забезпечення хоча б елементарних потреб своїх дітей – дах, їжа, одяг, фізичне здоров’я. Ми ж готові взяти на себе соціальне і психологічне здоров’я дітей-біженців. Для цього ми готуємо дитячий оздоровчий комплекс, запрошуємо фахівців і волонтерів, освоюємо і застосовуємо різні методики, які допоможуть маленьким українцям стати повноцінними членами суспільства.

Елена

VIEW ALL POSTS

1 comment

  1. Олена 4 роки ago 17.09.2016

    Долучайтесь до нас у Facebook
    https://www.facebook.com/veritasukraine/

    REPLY

Leave a reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *