ПАРТНЕРИ

1-С

Фірма «1С» – російська компанія, що спеціалізується на дистрибуції, підтримці і розробці комп’ютерних програм і баз даних ділового та домашнього призначення. Організаційно-правова форма: товариство з обмеженою відповідальністю. Засновник і директор компанії – Борис Нуралієв.

Bitrix24

«1С-Бітрікс: Управління сайтом» – професійна система управління веб-проектами, універсальний програмний продукт для створення, підтримки і успішного розвитку:

  • корпоративних сайтів
  • інтернет-магазинів
  • інформаційних порталів
  • сайтів спільнот
  • соціальних мереж та інших веб-проектів

Chicco

Бренд Chicco був заснований в 1958 році в Італії компанією ArtSanA і є лідером по виробництву товарів для дітей у світі. Компанія пропонує своїм покупцям такі товари, як дитячий одяг, іграшки, предмети догляду за дитиною і різні аксесуари для розвитку дитини на різних етапах.

Metro

Metro AG – група компаній, що управляє третьою за величиною торговою мережею в Європі і четвертою – в світі.

МАУ

Авіакомпанія “Міжнародні Авіалінії України (МАУ) – провідна українська компанія, заснована в 1992 році. 100% акцій МАУ знаходяться в приватній власності.
Основна діяльність “Міжнародних Авіаліній України” – це пасажирські і вантажні перевезення. Флот МАУ включає середньомагістральні і далекомагістральні літаки різних модифікацій, всього 36 авіалайнерів. Базовим аеропортом МАУ є міжнародний аеропорт Києва “Бориспіль” (КВР).

Країна здоров'я

Перша аптека мережі «Країна Здоров’я» була відкрита в м Васильків (Київська обл.) В 2005 році.
Вже через 5 років аптечна мережа «Країна Здоров’я» включала в себе 22 аптеки в м Київ і області. Піклуючись, про зручність покупців і доступності аптек, в грудні 2014 була відкрита аптека № 30 на вул. Татарська, 6 (м.Київ).
Девіз компанії – «Турбота – найкращі ліки» є стимулом для визначення правильних пріоритетів у розвитку і постійному прагненні до досконалості нашої компанії.

Deuche Kinder Hilfe

Die Deutsche Kinderhilfe (DKH, vormals: Deutsche Kinderhilfe Direkt) ist ein gemeinnütziger eingetragener Verein mit Sitz in Berlin, der laut eigenen Angaben bundesweit Projekte für hilfsbedürftige Kinder und Familien fördert.

UNICEF

Дитячий фонд ООН (англ Надзвичайний фонд Організації Об’єднаних Націй Міжнародний дитячий; аббр.: Офіц рус ЮНІСЕФ; ЮНІСЕФ англ ….) – Міжнародна організація, що діє під егідою Організації Об’єднаних Націй.

Фонд під найменуванням Міжнародний надзвичайний дитячий фонд ООН (. Англ Організації Об’єднаних Націй, Міжнародний дитячий надзвичайний фонд ;. Фр Fonds де UNIES Націй Pour l’Enfance) був створений 11 грудня 1946 року по рішенням Генеральної Асамблеї ООН в якості надзвичайної організації для надання допомоги дітям, які постраждали в ході Другої світової війни. Передбачалося, що фонд буде тимчасовим, однак в 1953 році ООН розширила коло діяльності організації і продовжила термін її повноважень на невизначений час. Фонд отримав свою нинішню назву зі збереженням первісної абревіатури ЮНІСЕФ.

Kompass

КОМПАСС – це міжнародна інформаційна система класу Business-to-business, що володіє достовірною інформацією про 5 млн компаній 68 країн світу всіх видів діяльності.
В системі КОМПАС використовується єдина для всіх країн цифрова система класифікації, яка включає понад 62.000 найменувань товарів і послуг.

Deutsche Botschaft

Федеративна Республіка Німеччина офіційно представлена в Україні з 1989 року, спочатку Генеральним консульством у тодішньому Радянському Союзі, а з 1992 року, після здобуття Україною в 1991 році незалежності, дипломатичним представництвом. Посольський округ – вся територія України.Інтереси Федеративної Республіки Німеччина також представляють: з березня 2000 року Почесний консул у Львові, з липня 2008 року – Почесний консул в Одесі та з літа 2009 року – Генеральне консульство в Донецьку.

Райффайзен Банк Аваль

Райффайзен Банк Аваль – один з найбільших банків України.

Hewlett Packard

Hewlett-Packard Company (HP, вимовляється Хьюлетт-Пакард, Ейч-Пі) – одна з найбільших в США компаній в сфері інформаційних технологій і кібернетики, постачальник апаратного і програмного забезпечення для організацій і індивідуальних споживачів. Штаб-квартира компанії розташована в Пало-Альто вКаліфорніі (США).

Villeroy&Boch

Класична елегантність, інноваційний дизайн і виняткову якість – відмінні риси марки Villeroy & Boch, виробництво якої почалося ще в 1748 році. Грунтуючись на цих традиціях, дизайнери і бренд-менеджери розробляють колекції і концепції різних стильових напрямків.

Samsung

Samsung Group (вимовляється «Сáмсунг Груп», кор. 삼성 그룹, Samseong Gurub, Samsŏng Gurup) – південнокорейська група компаній, один з найбільших в Південній Кореї чеболей, заснований в 1938 році. На світовому ринку відомий як виробник високотехнологічних компонентів, телекомунікаційного обладнання, побутової техніки, аудіо- і відеопристроїв. Головний офіс компанії розташований в Сеулі.

Henkel

Компанія «Хенкель Баутехнік (Україна)» – одна з найуспішніших компаній концерну, підрозділи клеять за показниками прибутковості і динаміки розвитку в усьому світі, виробник будівельних сумішей Ceresit, Thomsit, шпалерних клеїв Metylan і фарб, побутових клеїв і будівельних сумішей марки «Момент ». Зареєстрована в Україні з 1998 р

LG Electronics

LG Group  – четверта за величиною [1] південнокорейська фінансово-промислова група (в Південній Кореї такі групи називаються чеболь). Основні напрямки діяльності – електроніка, хімічна продукція та телекомунікаційне обладнання.

logo[1]

Киевстар

«Київстар» – український телекомунікаційний оператор, перший в країні за кількістю користувачів, що надає послуги мобільного зв’язку (в стандартах GSM-EDGE і UMTS-HSPA +), а також підключення до мережі Інтернет (на основі технології FTTB).

1259170971_flag[1]

Велика Кишеня

«Велика Кишеня» – торгова марка одного з найбільших національних роздрібних мереж в Україні [1]; належить ТОВ «Квіза-Трейд». Свою діяльність розпочала з 4 червня 2000 року зі роздрібного магазину в Києві. Сьогодні (2014 року) в 23 містах працює 50 магазинів «Велика Кишеня» [2]. Сукупні торговельні площі мережі складають близько 120 тис. Кв. м.

logo-karcher[1]

Kärcher

Alfred Kärcher GmbH & Co. KG (Керхер) – німецька компанія, найбільший в світі виробник техніки для прибирання та очищення. У 2010 році компанія відсвяткувала своє 75-річчя. Компанія була заснована Альфредом Керхер в 1935 році в Штутгарті як сімейне підприємство.