МІСІЯ

Теперішня Україна переживає критичні, трансформаційні часи, проходить через випробування, покликані вивести її на новий рівень розвитку. У кризі важливо знайти ресурс, і починати потрібно, як зазвичай, з малого. А в нашому випадку – з найменших. Територія дитинства – перше і головне, про що потрібно подбати.

Травмуюча ситуація  для дітей війни і вимушених переселенців з Південного Сходу країни повинна бути викорінена якомога швидше. Їх страхи, відособленість і невизначена національна ідентичність грають негативну роль в їх дорослішанні. Адже неможливо стати здоровою особистістю, повноправним членом суспільства, свідомим громадянином своєї держави без подолання психологічних проблем і виховання патріотичних цінностей.

Початок шляху подолань ми бачимо в наданні соціально-психологічної допомоги постраждалим дітям одночасно з вихованням дітей і молоді всіх регіонів України в дусі патріотизму та любові до свого народу. Ця ідея є можливою до реалізації завдяки одному з головних проектів організації «Veritas» – ініціативи зі створення постійно діючого соціально-психологічного табору для юних українців – дітей війни, дітей-переселенців, дітей воїнів АТО.

little-girl-running-795505

Соціальна та психологічна реабілітація дітей-переселенців та дітей бійців АТО, їх спілкування з дітьми з різних куточків України, спільні ігри, розваги та спортивні змагання в поєднанні з вирішенням конкретних практичних проблем швидше приведуть до національної єдності. Через проблематику спільного вирішення поставлених завдань, активної взаємодії діти вчитимуться долати труднощі, самоорганізовуватися, не чекаючи допомоги з боку, і виростати в успішних, гідних громадян своєї країни. Адже тільки в процесі взаємодії, пізнання особливостей один одного, визнання культурної, мовної, ідеологічної специфіки всіх регіонів України можливо досягти згоди і єднання всього народу в ім’я благополуччя.
Діти – наше майбутнє, і тільки піклуючись про їх розвиток, освіченість і почуття приналежності до своєї країни, ми зможемо виховати щасливе, здорове, проукраїнськи налаштоване покоління.

Громадська благодійна організація «Veritas» заснована патріотами своєї країни, людьми, яким небайдужа доля України, її підростаючого покоління і які мають велике бажання допомогти людям із різних куточків нашої чималої держави. Запрошуємо всіх небайдужих взяти участь у наших проектах, щоб разом вибудовувати майбутнє нашої країни вже сьогодні, у цю саму хвилину!

Flag_of_Ukraine_04

У такому таборі шляхом живого спілкування і в цікавій ігровій формі формуватиметься атмосфера доброзичливості і співробітництва, що спонукає любити свою країну, поважати свій народ і прагнути стати патріотом. Завдяки залученню учасників із різних регіонів України та кваліфікованої допомоги дітям війни, дітям-біженцям та дітям солдатів з АТО відбуватиметься інтенсивний взаємообмін культурними пріоритетами, цінностями, думками, а також поширюватимуться ідеї об’єднання, взаєморозуміння і взаємодопомоги.

Обмін такими важливими груповими цінностями, як мова, релігія, ідеологія, традиції, сприяє формуванню насиченою розмаїттям, але що приймається більшістю, загальної та усвідомлюваної національної ідентичності. У такому патріотичному самовизначенні не буде місця стереотипам, що Південний Схід є недоукраїнізованою частиною країни, а Галичина – єдиним еталоном справжньої українськості, а будуть спільно вироблені нові, збагачені і позитивні уявлення про нашу країну. Дитячий оздоровчий комплекс у Центральному регіоні, на території, яку об’єктивно не можна назвати ні східною, ні західною частиною України, став би символом об’єднання дітей як майбутнього патріотично налаштованого покоління.

happy%20children[1]