РОЗУМНИЦЯ

Ми живемо у часи глобалізації та глибинних соціальних трансформацій, коли успішним і щасливим є той, хто здатний до культурної, соціальної, громадянської активності, хто готовий приймати рішення та розширювати свій кругозір, вступати до діалогу з усім світом, відкидаючи упередженість. На сьогоднішній день вивчення іноземних мов є надійною стежкою до кращих життєвих стандартів, особистісного вдосконалення та реалізації позитивних проєвропейських цінностей.

У світлі розуміння важливості вибудовування привітних відносин зі світом наша організація зайнялась проектом мовної дитячої школи «Розумниця» на території комплексу «Емеральд».

back-to-school[1]

Завдяки активізації творчості та цікавості з кожним днем діти запам’ятовуватимуть усе більше і прагнутимуть закріплення своїх знань на практиці. Вони випробують свої нові мовні навички у віршах, піснях, театральних виставах, власних міні-проектах, квестах, тематичних вікторинах, іграх у приміщенні та на свіжому повітрі. Навчаться взаємодіяти з носіями мови та між собою у гуртках малювання та рукоділля, на екскурсіях по найближчих туристичних місцях, під час заходів біля вогнища та на вечірках табору. А існуюче матеріально-технічне забезпечення подарує учням усі можливості для реалізації свого потенціалу.

Можливість вивчати іноземні мови в такій невимушеній, творчій, ігровій атмосфері стимулюватиме у дітях зацікавленість у культурі країни, мову якої вони вивчають, подарує нові знайомства, налаштує на міркування про краще майбутнє. Навчання іноземній мові допоможе дітям-переселенцям, дітям війни та дітям воїнів АТО відчути себе більш упевненими завдяки відпрацюванню навичок не тільки здобутих лексичних знань, але й ефективної комунікації як такої.

school-children[1]
IMG_3594

Паралельно з наданням дітям соціально-психологічної допомоги та їх патріотичним вихованням, мовна школа «Розумниця» покликана спрямовувати активність дітей у перспективне русло розвитку навичок міжнародного спілкування. Адже знати іноземну мову – не просто розуміти її носіїв, але й проникнути в їх менталітет та спосіб життя.

Професійне навчання дітей мовам проводитиметься кращими педагогами за участі волонтерів із різних країн світу, що значно розширить можливості для мовної практики та культурного взаємообміну. Діти отримають можливість навчатись, гратись, розважатись, спілкуватись і думати іноземною мовою за допомогою насиченої програми із захоплюючих занять.

school2503[1]

Після завершення навчання всі учні отримають сертифікат міжнародного зразка, котрий напевне стане солідним підтвердженням для майбутньої кар҆єри – важливою цеглинкою у побудуванні світлих перспектив і здорового світовідчуття юних українців.

Подолання стереотипів про західні країни, проєвропейська орієнтація, удосконалений рівень освіченості, інтерес до інших культур, розширення власних особистісних кордонів, підвищення самооцінки, нові контакти завдяки навчанню у дитячій мовній школі «Розумниця» приведуть нове покоління українців до конструктивного діалогу зі світовою спільнотою та до внутрішньої свободи, аби не боятися заявляти: «Я є, і мене розуміють!»